Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ashley : klidná, elegantní, vážná a seriózní

28. 11. 2006

Ashley : klidná, elegantní, vážná a seriózní


článekNápaditá, chytrá, chápavá, talentovaná a plná života "starší" Olsenka často ochotně vystupuje ze záře reflektorů.

Když byly dvojčata Olsenovi ještě malé děti, lidé začali zaznamenávat výrazné rozdíly mezi Ashley a Mary-Kate. Mimo toho, že je o celé 2 minuty starší, "velká sestra" Ashley se už od záčátku jevila jako to dvojče,které má rádo cukr, koření a všechno hezké. "Mary-Kate vždycky milovala, když mohla být s koňmi, jezdit na koních a být venku," pamatuje si Ashley. "Já sem vždycky chtěla tancovat, brát lekce baletu a nosit fantastické taneční kostýmy.Domnívám se, že jsem byla taková holčičí-holčička."

Holčičí-holčička, vážná a tradiční dívka- to byly role, které jí vždy připadaly v rodině Olsenových. Dokonce lidé, kteří s dvojčaty Olsenovými pracovali, okamžitě zaznamenali jejich odlišnosti. Adam Cooper, jeden ze spisovatelů pro film New York Minute, byl ohromen, jak vážná Ashley byla. "Ashley je rozhodně ta tišší sestra," říká Adam. "Je méně okázalá a nemá ráda,když vyčnívá z davu. Můžete to vidět v jejich stylech oblékání a v jejich make-upu. Ashley je někdo, kdo rád splývá s davem."

Herec Andy Rychter, který hraje Benniho v New York Minute, souhlasí, že zatímco si jsou sestry jedna druhé podobné, mají jasné osobní odlišnosti. "Rozdíl je ve tvaru jejich obličejů a nosu," připomíná Andy. "Může být těžké rozeznat jejich odlišnosti zrakem, ale když jednou sedíte a povídáte si s Ashley, vždycky víte, že je to Ashley. Byla vždycky trochu stydlivější a vážnější."

A tato vážnost byla více evidentní, když byla Ashley jen o rok starší. John Stamos si pamatuje, že když scény potřebovaly slzy nebo trucování, Ashley byla to dvojče, které bylo požadováno k hraní. "Uměla udělat ty nejsmutnější oči," vzpomíná. " Kdykoliv jsme jí potřebovali pro vážné scény, byla vždy připravena s těmato smutnýma očima."

Teď, když vyrostla, je ještě ta sestra, která je více starostlivá. Například když přišel čas, rozhodnout se o vysoké škole, Ashley bojovala se strachem a pochybnostmi. "Když jsem šla vyplnit všechny papíry pro vysokou, nemohla jsem vyřešit, co chci jako hlavní předmět. Věděla jsem že chci studovat něco s obchodem a filmem, ale taky sem myslela,že bych ráda zkusila něco s psychologií. Jsem fascinovaná kolik existuje zajímavé práce, ale já chci také studovat. Ale rozrušovalo mě, že jsem si nebyla jistá, co chci dělat. Cítila jsem,že bych si měla být už jistá."

Ačkoli M-K a Ash trvají na tom, že jsou obě stejně otevřené a přátelské, přátelé a fanoušci stejně říkají, že Ashley je to více introvertnější dvojče. Fanoušci, kteří je potkali na veřejnosti tvrdí, že zatímco M-K je dychtivá po konverzaci, Ash má tendence k stydlivosti z pozornosti. A zatímco M-K miluje, když jde ven tancovat s přáteli, Ash zůstává doma, nebo plánuje klidná setkání se svými nejbližšími. "Dávám přednost klidné večeří s kamarádkami," připouští. "Přemáhá mě, když jsem venku s mnoha lidmi. Pro mě je hezčí, když jsou věci klidnější, mírnější a mírnější."

Ashley byla vždy ty sestra, která byla méně spokojená, když fotografové začínali fotit a rozhovory začínali vlezlou otázkou. "Mám ráda, když je můj osobní život soukromý a neveřejný," říká vážně. "Když jste na očích veřejnosti, lidé si myslí, že se vás mohou ptát na všechno a vy musíte odpovídat. Ale pro mě….jednoduše věřím, že jsou některé věci, které nemusím sdílet s celým světem. Své pocity sdílím se svými přáteli a rodinou."

A to také zahrnuje diskusi o Ashleyiném dlouhém vztahu s jejím přítelem Mattem. Zatímco fotografové jsou vždy připravení vyfotografovat pár procházející se spolu nebo držící se spolu za ruce, Ashley odmítá odpovídat na otázky o jejím romantickém životě. "Prostě jsou věci, o kterých nechci, aby věděl celý svět," říká rozhodně. "Snad budou naši fanoušci šťastní, když budou vědět, že já jsem šťastná. Opravdu nerada mluvím o svém osobním životě."

Ashley připouští, že co se týče módy, preferuje velmi ženský vzhled. Miluje nosit vlasy volně rozpuštěné a přichyluje se k blůzám a uvolněným sukním. Je mnohem pravděpodobnější zastihnout Ashley nosící bledé, jemné barvy, jako je růžová, fialová a bleděmodrá, miluje květinové potisky jemné barvy.

Ale Ashley také miluje hladké, rafinované, kultivované a elegantní šaty. Když dorazila na "Oprah" Ash se vyparádila do ohromující hedvábné zlaté blůzy a lesklé sukně. "Ráda se oblékám jako dospělá," říká. "Když jdu na veřejnost ráda působím vyzrále a dospěle a je pravda, že podle toho jak se oblékáte, si lidé často o vás udělají první dojem. Takže když chci být brána vážně a seriózně jako herečka a studentka, chci se obléknout seriózně."

Během jejích zaneprázdněných školních dní na New Yorkské Universitě, by mohla být Ashley často spatřena běžící městem ve svých abnormálně velkých slunečních brýlích a v ohebném klobouku, ale Ashley vždycky vypadá žensky a kultivovaně, vybírá si džíny, vysoké boty a roztomilé svetříky.

Ať už pracuje u filmu nebo na čtvrtletní eseji, Ashley vždycky věnuje pozornost, tomu jak vypadá.

Ashley a její sestra obě cítí těsné a soudružné pouto mezi sebou a se zbytkem Olsenovi rodiny. Ale teď, když je jim 18, poznávají, že dospívají , a jsou připraveny rozšiřovat svou značku po světě. "Nevím, jestli budu vždy pracovat se svou sestrou," dodává. "Někdy si myslím, že bych možná chtěla dělat něco vlastního, vidím herečky jako Scarlet Johannson v 'Ztraceno v překladu' nebo Kirsten Dunst ve 'Věčném svitu neposkvrněné mysli' a myslím, že bych milovala hrát role jako tyto. Ne nutně velké role, ale opravdu zajímavé role ve filmech, které sdělují opravdové a jedinečné příběhy."

článek

Když Výbor Hollywoodského Chodníku Slávy oznámil, že by měly dostat ocenění - hvězdu "The Olsen Twins", Ashley okamžitě vyjasnila, že ona a její sestra dávají přednost tomu, aby byly brány jako 2 odlišné osoby. "Není to tak, že jsme neoceňovaly váženost této organizace," reaguje. "Je to jen tak, že jsme 2 lidé, a myslíme si že by bylo milé být uznávané jako 2 osoby. Výbor to později změnil a na oceňované hvězdě byl nápis "Mary-Kate and Ashley Olsen" , ale Ashley si nicméně myslí, že 2 hvězdy by byly vhodnější.

Ale v minulém půlroce Ashley odsunula svůj obchodnický život aby mohla pomáhat své sestře Mary-Katy v jejím boji s anorexií. Ash zrušila všechny schůzky a osobní plány v New Yorku a odletěla zpět do Kalifornie, aby podpořila M-K. "Když se něco děje s mojí sestrou, budu tady pro ní."

Zatímco si Ashley užívá buď sama nebo s přáteli, její nejlépe strávený čas je s její sestrou a když přijde na sesterskou lásku, překypuje slovy o krásném vztahu, který sdílí s M-K. "Jak skvělé je být neustále se svým nejlepším přítelem?" ptá se. "Jsme nejlepší přátelé a sdílíme spolu naše nejtajnější myšlenky. Můžeme si navzájem dokončovat věty a občas víme, co si ta druhá myslí. Někdy mi M-K zatelefonuje, něco řekne a já si říkám 'Myslela jsem na úplně to samé!' Vypadá to, že jsme vždy na stejné vlně a to znamená, že vždy budeme mít spolu něco speciálního."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Co si myslím

("Ashley", 10. 6. 2007 20:27)

Myslím si že tento blog je skvělý proto , aby se někdo dozvěděl něco o Ashley . Je to pro mě povzbuzující vědět tyhle informace o ní . Už dva roky se mi líbí Olsenky . Ze začátku se mi líbily obě dvě a líbí se mi obě pořád . Někdy , když se dívám na jejich obrázky nelíbí se mi jejich oblečení , ale když si potom přečtu tohle , jsem už jinak nalazená . Děkuju ti zato , že jsi udělala tento blog , jsou to skvělé informace , které jsem se díky tobě dozvěděla . DĚKUJU

ÁSH

(ASHLEY12, 14. 5. 2007 17:42)

I LOVE ASHLEY OLSEN